Miło nam poinformować, że we współpracy z Fundacją Być Blisko z Boguchwały realizujemy w naszej szkole projekt „Wołoska kultura z bliska” w ramach programu „NaWołoskim Szlaku” finansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.
Uczniowie klas 2-3 mogą wziąć udział w warsztatach ceramicznych i filcowania, które odbędą się w naszej szkole w godzinach działalności świetlicy w dniach:

  • 17 września – warsztaty ceramiczne
  • 18 września – filcowanie
  • 2 października – szkliwienie

Warsztaty poprowadzi Pani Katarzyna Być z Pracowni Ceramiki i Rękodzieła „BYĆ”. Ilość miejsc ograniczona – zgłoszenia dziecka należy dokonać poprzez wiadomość Vulcan do P. Anny Chruściel (nauczyciel plastyki) do dnia 14.09. – decyduje kolejność zgłoszeń.

Po dokonaniu zgłoszenia i zakwalifikowaniu konieczne będzie wypełnienie przez rodzica kart zgłoszeniowych. Zapraszamy również rodziców do częściowego udziału w zajęciach.