Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 5 lutego 2020 roku.

W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej naszej szkoły pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i filmów. Można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, super bohaterów, klaunów, czarodziejów. Były smoki, diabły, lwy, krokodyle, motyle i różne inne stwory
i dziwadła … Nie sposób zliczyć i wymienić ich wszystkich. Na sali podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Uczniowie bawili się przy rytmach różnorodnej muzyki. Tańce przeplatane były zabawami
i konkursami. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił uczniom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.