Wyniki Gminnego Konkursu Literacko-Plastycznego ,,Pokora i Miłosierdzie – Rodzina Ulmów w moich oczach”

Akademia Pszczoły Bohatera „Kwietna łąka”- rozstrzygnięcie konkursu

Dnia 30.05.2023r. w naszej szkole odbyła się prelekcja na temat pszczół prowadzona przez Panią Natalię Jakubas. Każdy z uczniów otrzymał pakiet, w którym znajdowały się nasiona roślin miododajnych oraz instrukcje dalszego postępowania i wysiania nasion. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez PODR w Boguchwale oraz Fundację „Pszczoła Bohater”. Zadaniem konkursowym było wysianie kwietnej łąki, prowadzenie obserwacji, wypełnienie karty oraz wykonanie zdjęć lub pracy plastycznej.
Dnia 8.10.2023r. podczas Jesiennej Giełdy Ogrodniczej laureatom konkursu zostały wręczone certyfikaty udziału oraz nagrody rzeczowe: tablety. Wśród nagrodzonych uczestników znaleźli się uczniowie naszej szkoły.
Pan Dyrektor Bartłomiej Wisz serdecznie pogratulował zwycięzcom: Filipowi Fularzowi z kl. 2a, Zofii Kowalskiej z kl. 2b i Lenie Mielniczuk z kl. 2c.
Bardzo cieszymy się, że podczas wakacyjnego odpoczynku uczniowie wraz z Rodzicami pamiętali o pszczołach, pielęgnowali swoje łąki oraz prowadzili obserwację.
Serdecznie gratulujemy!

Comments are closed.