Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

We wtorek 1 września o godzinie 9.00 rozpoczynamy nowy rok szkolny. Spotkanie uczniów z Wychowawcami w klasach poprzedzi msza święta w kościele parafialnym o godzinie 8.00.

Od 1 września z uwagi na zagrożenie covid19 na terenie szkoły obowiązują zasady bezpieczeństwa wskazane w Regulaminie (poniżej).

W dniu 1 września uczniowie klas I-V wchodzą do szkoły głównym wejściem od strony drogi krajowej numer 19 i kierują się do sal lekcyjnych zgodnie z komunikatem umieszczonym na drzwiach wejściowych.

Uczniowie klas VI-VIII wchodzą do szkoły wejściem przy dawnej części gimnazjalnej szkoły i kierują się do sal lekcyjnych zgodnie z komunikatem umieszczonym na drzwiach wejściowych.

Spotkanie organizacyjne Rodziców uczniów klas I odbędzie się w sali gimnastycznej szkoły we czwartek 27 sierpnia o godzinie 17.00.

Rodziców i Uczniów proszę o zapoznanie z „Regulaminem funkcjonowania i procedurami obowiązującymi w Szkole Podstawowej im. gen. Stanisława Maczka w Boguchwale w okresie zagrożenia chorobą covid 19”. (załącznik poniżej)

Z uwagi na wytyczne organów państwowych dostosowywane do bieżącej sytuacji epidemiologicznej Dyrekcja szkoły zastrzega sobie prawo zmian w Regulaminie.

O wszelkich zmianach Dyrekcja szkoły będzie informować na bieżąco. 

Bartłomiej Wisz – dyrektor szkoły