Już w poniedziałek 17 maja nasi uczniowie klas IV-VIII wracają do nauki stacjonarnej w systemie hybrydowym (naprzemiennie).
Dyrekcja szkoły, Wasi Nauczyciele i Wychowawcy chcą Wam pomóc na tyle, aby Wasz powrót do szkoły był pozbawiony stresu i miał łagodny przebieg. 🙂
Dlatego drodzy Uczniowie naszej szkoły możecie liczyć na wsparcie ze strony swoich nauczycieli. Ogłaszamy czas od 17 maja do 28 maja BEZ: kartkówek, sprawdzianów i jedynek.
Powrót do naszej szkoły niech będzie powrotem do nowej rzeczywistości, w której wszyscy musimy się na nowo zorganizować. Nie będzie to łatwe, dlatego tym bardziej możecie liczyć na nasze wsparcie. Nauczyciele i Wychowawcy zadbają o to, aby ten czas adaptacji upłynął Wam pod znakiem dostosowania społeczno-emocjonalnego. Cieszymy się na Wasz powrót i czekamy na Was!