20 maja na stadionie Resovii został rozegrany trójbój LA (bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową) Igrzysk Dzieci dziewcząt i chłopców na szczeblu powiatowym. Reprezentacja naszej szkoły pod opieką p. Renaty Ludery i p. Artura Bilskiego zajęła bardzo wysokie miejsca w tych zawodach lekkoatletycznych.
Dziewczynki w składzie: Bernadetta Broda, Anna Moroz, Wiktoria Pustelny, Wiktoria Ryś oraz Amelia Stolarska zajęły VI miejsce w powiecie (startowało 12 szkół). Do podium zabrakło tylko i aż 15 pkt.
Natomiast chłopcy po wyeliminowaniu przez opiekunów błędów technicznych w ostatnim momencie wskoczyli na podium zajmując III miejsce i tym samym zdobywając brązowy medal. Medaliści to: Dawid Bojda, Rafał Cieślicki, Paweł Garbowski, Adam Krawiec i Patryk Tobiasz.
Gratulujemy zawodnikom bardzo dobrych wyników.