20 i 21 września na stadionie Resovii odbyły się powiatowe zawody – Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. Nie mogło tam zabraknąć młodzieży z naszej szkoły, która startowała w dwóch kategoriach: klasy VII i VIII oraz VI i młodsze. Najlepszy wynik osiągnął Bartosz Zawada z klasy VI c zajmując 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową, Bartosz rzucił aż 45 metrów! Paweł Garbowski uplasował się na VI miejscu w finałowym biegu na 60 m, a Amelia Stolarska zajęła VIII miejsce również w finale biegu na 60 m, obydwoje uczniowie z klasy VI b. Oliwia Debrzak, uczennica klasy VII b zajęła VII miejsce w skoku w dal.
Wszystkim startującym, serdecznie gratulujemy!!!
Do zawodów uczniów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego, p. Renata Ludera i p. Mariusz Miąsik.