16 kwietnia w Niechobrzu w Szkole Podstawowej nr 1 zostały rozegrane eliminacje do największego turnieju piłkarskiego dzieci w Polsce o Puchar Tymbarku.
W eliminacjach gminnych wzięło udział trzy szkoły: SP nr 1 z Niechobrza, SP nr 2 z Niechobrza i SP z Boguchwały.
Zawodnicy rozgrywali mecze w kategoriach wiekowych U8, U10 i U12, czyli zawodnicy klas I (U8), klas II i III (U10) oraz klas IV i V (U12).
Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. W kategorii U8 SP z Boguchwały zajęła drugie miejsce, w kategorii U12 (o zwycięstwie decydował bezpośredni mecz) również drugie miejsce, a w kategorii U10 chłopcy zajęli pierwsze miejsce i awansowali do etapu powiatowego.

Szkołę reprezentowali w kategorii U8:
Fabian Bieda, Piotr Wróblewski, Jakub Borowiec, Piotr Krach, Tymon Kulasa, Maksymilian Duda, Stanisław Migut oraz Oliwier Sysak

Kategoria U10:
Arkadiusz Wojtuń, Kacper Laskowski, Nikodem Laskowski, Miłosz Borowiec, Błażej Kisielewicz, Dawid Waloch, Nikodem Sapa i Mateusz Krawiec

Kategoria U12:
Wojciech Gajdek, Bartosz Kusz, Franciszek Płocica, Mateusz Dziedzic i Filip Wiącek

Zawodnikom dziękujemy za bardzo dobre wyniki i zajęte miejsca, a zawodnikom w kategorii U10 życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach tego wielkiego turnieju.