Zakończenie roku szkolnego w naszej szkole można śmiało określić jako eksplozję radości. Uroczyste przemówienie Pana Dyrektora Bartłomieja Wisza otworzyło oficjalną część akademii, w której to oprócz podziękowań dla nauczycieli i rodziców nastąpiło wyróżnienie wzorowych uczniów.
Wszyscy zasługują na uznanie, bo każdy uczeń naszej szkoły jest wyjątkowy, jest w czymś dobry, a jego głowa jest pełna marzeń i nieposkromionej fantazji.
Każde dziecko, jak i dorosły poczułby się naturalnie w świecie Pana Kleksa. Dlatego program artystyczny był oparty o piosenki z filmu „Akademia Pana Kleksa” i był pokazem talentów uczniów, ale też wirtuozerii naszego nauczyciela muzyki, Pana Jakuba Kiwały. Energiczny, radosny i refleksyjny występ wprowadził nas w błogi nastrój wakacji.
Dziękujemy wszystkim za współpracę i życzymy udanego wypoczynku! 🙂