Zakończenie roku szkolnego 2025/2026:
-25 czerwca (czwartek) klasy VIII:
* godz. 9.00 uroczyste pożegnanie Absolwentów w dużej sali gimnastycznej
-26 czerwca (piątek):
* godz. 8.00 – msza św. w kościele parafialnym
* godz. 9.00 – kl. I, II i VIII spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych
* godz. 9.00 – kl. III-VII akademia w dużej sali gimnastycznej, następnie spotkania z wychowawcami w salach lekycjnych
Do zobaczenia.
